Стратегічне партнерство в межах програми Erasmus +

CREATIVENTER

CREATIVENTER спрямований на розвиток навичок креативності молодих соціальних підприємців, які допоможуть їм створити успішний, стійкий та інклюзивний соціальний бізнес, стояти в авангарді нових економічних моделей, розвивати зелену економіку та бачити нові можливості для розвитку в сучасних кризах (VUCA, COVID-19).

Соціальне підприємництво відображає в основному стартапи, орієнтовані на соціальні проблеми. Основна проблема полягає в тому, що фінансування стартапів має обмежені часові рамки, і коли воно закінчується, вони не можуть більше існувати.

Ми пропонуємо розвивати креативність та навички роботи з програмним забезпеченням соціальних підприємців, щоб швидко та легко реструктуризувати бізнес та знайти нові можливості для його розвитку, у тому числі нові джерела фінансування.

Проект розвиває у молодих соціальних підприємців навички креативності та співпраці для побудови екосистеми соціального бізнесу, позитивного соціального впливу та їхнього успіху та стійкості в контексті нових викликів і криз. Він містить теоретичні підґрунтя та практичні приклади використання навичок креативності для підвищення можливості створення, поєднання та застосування різноманітних креативних форматів у соціальному підприємництві.

INEDA

Креативні підходи в робочих процесах стають все більш актуальною та затребуваною навичкою сьогодення та майбутнього. Креативність є не лише рушієм економічного розвитку чи інноваційних освітніх підходів у світі, що швидко змінюється, а й запорукою соціокультурних змін і способом вирішення соціальних викликів, а також проблем, спричинених пандемією коронавірусу, карантином, війною та економічні кризи. Сучасні реалії змушують переглядати всі педагогічні практики та оцінювати їх відповідно до вимог цифрового навчання. Таким чином, необхідно поєднати креативні підходи до навчання та вимоги цифровізації всіх освітніх процесів, що покращить якість роботи з молоддю.

INEDA спрямована на просування інноваційних підходів до побудови освітніх форматів у молодіжній роботі через формування навичок креативності та креативного підходу до освітнього процесу в молодіжній роботі. Проект пропонує геніальний підхід до створення освітніх форматів як двигуна змін у навчальному процесі. Навички креативного мислення, толерантності, командної роботи та вирішення проблем для освітян молоді, які будуть розвинені під час проекту, сприятимуть кращому вирішенню питань інклюзії та різноманітності через використання варіативних та більш адаптованих стилів роботи з молоддю. Це допоможе молодіжному сектору адаптуватися під час кризи з точки зору більш цифрового та стійкого відновлення, тим самим сприяючи стратегічним пріоритетам ЄС.

DFF - Діалог для майбутнього: будуючи комунікаційні містки

Проект має на меті сприяти соціальній інтеграції молодих людей, розвиваючи їхні навички майбутнього та навички діалогу між поколіннями, щоб допомогти їм почуватися впевнено в мінливому світі та знаходити спільну мову з однолітками, родиною, різними представниками своєї спільноти, інших країн та культур, як а також налагоджувати співпрацю для позитивного соціального впливу в контексті COVID-19 для подолання викликів.

Проект орієнтований на молодих людей 15-30 років, з акцентом на молодь з низьким рівнем кваліфікації, NEETs, внутрішньо переміщених осіб та, головним чином, тих, хто перебуває у групі ризику соціальної ізоляції. Вони мають менший доступ до навичок майбутнього, рідше залучаються до соціального життя, мають меншу здатність вести ефективний діалог, співпрацювати з іншими для встановлення та досягнення спільних цілей. Проект DFF покриває наступні потреби: спілкування, розвиток, реалізація потенціалу та різнобічні здібності.

Основні результати проекту:

  • 80 молодих людей, які навчаються на курсі, отримають нові навички спілкування та співпраці, щоб почуватися безпечно та впевнено, впливати на своє життя, сім’ї та громади, а також передавати ці навички своїм одноліткам та дорослим через реалізацію соціальних ініціатив
  • 16 молодіжних проектів будуть розроблені учнями у сфері спілкування між поколіннями та соціальних інновацій
  • Більше 400 молодих людей будуть тестувати, використовувати та поширювати цифровий помічник чат-бот «YourBuddy» у соціальних мережах

Інтелектуальні інноваційні результати:

  • Змішаний курс для молоді «Я – Людина Майбутнього» для молоді з ризиком соціального відчуження
  • Посібник «Діалог заради майбутнього: будуємо комунікаційні мости» для освітян/молодіжних працівників 
  • Цифровий помічник для молоді – чат-бот “YourBuddy” в соцмережах

Наші партнери